Tiny House Taşıma

Tiny House Taşıma

İster şase, ister konstrüksiyon (profilleri yapılmış şekilde) ister bitmiş haliyle tiny house’unuzu Türkiye’nin bir ilinden bir iline güvenli ve uygun fiyatlı bir şekilde taşıyoruz.

Detaylı Bilgi »
Karavan Taşıma

Karavan Taşıma

Şehirler arası karavan taşıma hizmetimizle, her boy ve büyüklükteki karavanınızı Türkiye’nin herhangi bir ilinden başka bir iline güvenli ve sorunsuz bir şekilde taşıyoruz.

Detaylı Bilgi »
Şehiriçi ve Şehirler Arası Taşımacılık

Şehiriçi ve Şehirler Arası Taşımacılık

Şehir içi ve şehirler arası taşımacılık, nakliyat işlerinizde küçük ve büyük araçlarımızla, gerek kamyonet, gerekse kamyon, tecrübeli ekip ve şoförlerimizle hizmetinizdeyiz. Özel eşyalarınızın özen ve güvenle taşındığından emin olacağınız taşımacılık hizmeti için biz eulaşabilirsiniz.

Detaylı Bilgi »
açık yük taşımacılığı bursa nakliyat

Tır – Kamyon ve Kamyonet İle Taşımacılık

Onur Aslan Nakliyat, ebatı büyük ürünlerinizin, güvenle ve özenli bir şekilde, dilediğiniz lokasyondan dilediğiniz şehre taşınmasına hızlı ve kaliteli çözümler sunar. Açık yük taşımacılığında, yükünüzü emanet edebileceğiniz, güvenilir bir çözüm ortağı arıyorsanız bize ulaşın.

Detaylı Bilgi »
Bursa parsiyel taşımacılık

Parça Eşya Taşımacılığı

Parça eşya taşımacılığı parça mobilya, çeyiz, düğün malzemeleri, koli gibi az eşyaların taşınması işidir. Parsiyel taşımacılık ambar ve kargo sistemindeki gibi ürünlerinizi toplayıp uzun sürelerde (1 hafta 10 gün) ulaştırmak yerine, 1 ya da 2 gün gibi kısa sürelerde ulaştırma hizmetidir. Onur Arslan Nakliyat; Pek çok farklı sektöre

Detaylı Bilgi »
Bursa Frigofirik Yük Taşımacılığı

Frigorifik Yük Taşımacılığı

-25 dereceye kadar soğutma kapasiteli Frigorifik araçlarımız ile soğuk zincir taşımacılıkta Yaş meyve sebze ve dondurulmuş tüm ürünleri özenle taşımaktayız. Her türlü yaş meyve sebze Taze veya donmuş balık ve diğer deniz ürünleri Et ve et ürünleri, İlaç ve kozmetik ürünleri ,Fidan ve çiçek, tüm diğer taze veya

Detaylı Bilgi »
makine ve sanayi ürünleri taşımacılığı

Makine ve Sanayi Ürünleri Taşımacılığı

Onur Arslan Nakliyat olarak Makine ve sanayi sektörünün önde gelen firmaları ile birlikte çalışmaktayız. Sektörel tecrübemiz ile güvenilir taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Talebiniz doğrultusunda her türlü sanayi ürününüzü veya ürettiğiniz makinalarınızı söz verdiğimiz sürede yerine ulaştırıyoruz.

Detaylı Bilgi »
Bursa minivan ile hızlı taşımacılık

Minivan ile Hızlı Taşımacılık

Minivan araçlarımız ile her ilden her ile en hızlı ve pratik şekilde ürünlerinizi taşıyoruz. Bir sigara paketini dahi istediğiniz adresten alıp istediğiniz adrese normal bir otomobilin ulaşabileceği sürede ulaştırma sözü veriyoruz. Zaman sınırlamalı teslimatlarınızı söz verdiğimiz sürede yerine ulaştırıyoruz.

Detaylı Bilgi »